Home Fashion Erkek Bebek Ceket Örgü Modelleri Yapılışı

Erkek Bebek Ceket Örgü Modelleri Yapılışı

94
0

Erkek Bebek Ceket Örgü Modelleri Yapılışı🪢

Erkek Bebek Ceket Örgü Modelleri Yapılışı Örgü, sevilerek yapılan el işidir. Erkek bebekler için birbirinden güzel örgü modelleri yapabilirsiniz. İster tığ isterseniz de şişle çok pratik bir şekilde bebek ceket örgü modellerini hazırlamanız mümkündür. 1 yaş bebek hırkası yapım aşamasına geçecek olanlar için sayısız örgü hırka ceket modelleri yer alıyor. Direkt olarak göze hitap etmeyi sağlayacak olan en güzel örgü modelleriyle bundan sonra pratik şekilde hazırlıklarınızı yapma şansına sahip olabilirsiniz.

1 yaş için erkek bebek hırka örgü modelini hazırlayacaksanız o halde 3 numaralı şiş olmalıdır. Şiş ve örgü ip modeli konusunda karar kıldıktan sonra erkek bebekler için hırka hazırlayacak olanların 70 ilmekle başlaması gerekiyor.

Örgü Etek Modelleri Yapılışı

2 Yaş Erkek Bebek İçin Örgü Ceket Modelleri🪢

Erkek Bebek Ceket Örgü Modelleri Yapılışı
Erkek Bebek Ceket Örgü Modelleri Yapılışı

2 yaş erkek bebek için örgü ceket modellerini yapmak isteyebilirsiniz. Erkek örgü ceket modelleri birçok çeşitleri bulunduğundan dolayı doğal olarak sizlerde hangi modeli istiyorsanız bundan sonra anında hazırlamaya başlayabilirsiniz. Eğer ki 2 yaş grubu için bir erkek örgü ceket hazırlığında bulunmak istiyorsanız o halde izleyecek olduğunuz adımların şu şekilde olduğunu söylememiz gerekir;

  • 56 ilmek haroşa ile başlanması gerekir
  • 2 yaş erkek bebek için örgü ceket modellerine ilk sıra düz daha sonraki sıra ters düz olacak şekilde devam edilmelidir

Son derece basit bir örgü yapılışı olduğundan dolayı doğal olarak kolayca deneyebilirsiniz. İlk etapta biraz zorlanıyor gibi olsanız bile erkek bebekler için hazırlayacak olduğunuz örgü ceket modellerini yaptık sıra eliniz daha da alışacak. Böylelkle ilk deneme sonrasında diğer modellere geçmeye başlayacak olduğunuz zaman 2 yaş erkek bebek için örgü modelleri daha kolay yapacaksınız.

Salas Orgu Hirka Modelleri Yapilisi 2

Erkek Bebek Kolay  Örgü Modelleri🪢

Bebek yaşı arttık sıra doğal olarak ilmek sayısı da artmaya başlayacaktır. Normal şartlarda baktığımız zaman 2 yaş bir erkek bebek için 56 haroşa atılırken, 4 yaş grubu için kolay örgü modelleri denenmeye başladığı zaman bu sefer atmanız gereken ilmek sayısı 170 şekilde olmaya başlayacaktır. İlmek çıkarma yapılarak robaya geçiş yapılarak modelin çıkması sağlanır.

Erkek Bebek Kolay Hırka Örgü Modelleri Fikirleri ve Yapılış Videoları🪢

Source : https://hobiay.com/erkek-bebek-ceket-orgu-modelleri-yapilisi/

https://www.liveinternet.ru/users/thecrowly34/blog#post497299705

Previous articleWedding Soup (Hatay)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here