Soru-Cevap Sistemimize Üye Olmadan da Sorularınızı Sorabilirsiniz...
0 beğenilme 0 beğenilmeme
15 gösterim
PMYO kategorisinde
2018 PMYO Sınav Duyurusu:

Polis Akademisine bağlı Polis Meslek Yüksek Okullarında eğitilmek üzere En az lise ve dengi okul mezunu adaylardan toplam 2.500 öğrenci adayı alınacaktır. Ön başvuru tarihleri ve sınava ilişkin esaslar 30.06.2018 tarihinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı sonrası Polis Akademisi Başkanlığı internet sitesinden ilan edilecektir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

"Evet Arkadaşlar Akademi bu şekilde bir açıklamada bulundu ancak Ön başvuru tarihleri ve sınava ilişkin esasların 30.06.2018 tarihinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı sonrası Polis Akademisi Başkanlığı internet sitesinden ilan edilecektir. Diyor ancak bunu neye göre diyor ? Çünkü sınav sonuçları 31 temmuzda açıklanacak mecburen 1 ay beklemek zorundalar neye göre bu bilgileri yayınlayacaklar ? Kısaca sonuçlar açıklanmadan akademinin bu bilgisi bize neyi gösteriyor ?

5 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
(3.0k puan)
Doğru bir tespitte bulunmuşsun ancak akademinin açıklamasının nedeni tahminimce sürekli aranmasından kaynaklı bir açıklama oldu.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Dogruda sinavdan önce puani aciklama gibi bir sey olamazmi çünkü aceleyle olacak hersey 9 eylülde egitim basliyor
0 beğenilme 0 beğenilmeme
(3.0k puan)
Akademik takvim değişebilir.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Peki degisti diyelim üniversite var pmyo basvuru yapanlar universiteyi kazanirsa nolacak universite kayitlarindan sonra aciklanirsa pmyo sonuclari birde pmyo 2.siniflara sorun olmazmi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
(3.0k puan)
Sorun olmaz herkes kendini ona göre ayarlayacak değişirse.

70 soru

80 cevap

22 üye

Kategoriler

...